One Piece Greek Forum - Joker Fansubs
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


Ελληνικά Fansubs για το One Piece
 
ΑρχικήΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΣύνδεσηΕγγραφή
Μεταφερθήκαμε σε άλλη διεύθυνση!! Ακολουθήστε μας στο http://jokerfansubs.com/.

Μοιραστείτε | 
 

 ΜΕΤΑΦΕΡΘΗΚΑΜΕ!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα

Epsilon
Epsilon
Joker Team

Posts Posts : 905
Φύλλο Φύλλο : Θηλυκό
Ηλικία Ηλικία : 34
Τόπος Τόπος : Florian Triangle
Σχόλια Σχόλια : My name is L1


https://opgreekforum.forumgreek.com


ΜΕΤΑΦΕΡΘΗΚΑΜΕ! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΜΕΤΑΦΕΡΘΗΚΑΜΕ!   ΜΕΤΑΦΕΡΘΗΚΑΜΕ! EmptyΚυρ Δεκ 18, 2011 8:43 am

Γεια σας!

Σας ενημερώνω ότι μεταφερθήκαμε σε νέα διεύθυνση!!

Θα μας βρείτε στο http://jokerfansubs.com/!!

Αφού κάνετε εγγραφή, θα μπορείτε να βρείτε όλα μας τα επεισόδια.
Εκεί θα βρείτε και όλα τα νέα release μας, ξεκινώντας από το επεισόδιο 156.

Σας περιμένουμε!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eatos
Eatos
Joker Team

Posts Posts : 156
Φύλλο Φύλλο : Άντρας
Ηλικία Ηλικία : 28
Τόπος Τόπος : West Blue
Χιούμορ Χιούμορ : Έγινα λαστιχένιο μπαλόνι! xD



ΜΕΤΑΦΕΡΘΗΚΑΜΕ! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΕΤΑΦΕΡΘΗΚΑΜΕ!   ΜΕΤΑΦΕΡΘΗΚΑΜΕ! EmptyΚυρ Δεκ 18, 2011 9:39 am

ΜΕΤΑΦΕΡΘΗΚΑΜΕ! 3759720420 Ωραίο το καινούριο forum Έλενα! Μπράβο!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

papanikolas2
papanikolas2
Chopper

Posts Posts : 11
Φύλλο Φύλλο : Άντρας
Ηλικία Ηλικία : 26
Τόπος Τόπος : αθηνα , χωρα του o.p.
Σχόλια Σχόλια : death note, naruto, one piece, dragon ball, highshcool of death ,Bleach ,Fairy Tail , αφτα



ΜΕΤΑΦΕΡΘΗΚΑΜΕ! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΕΤΑΦΕΡΘΗΚΑΜΕ!   ΜΕΤΑΦΕΡΘΗΚΑΜΕ! EmptyΚυρ Δεκ 18, 2011 9:41 am

οι λογαργιασμοι μας?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Gangster
Gangster
Moderator

Posts Posts : 323
Φύλλο Φύλλο : Άντρας
Ηλικία Ηλικία : 30
Τόπος Τόπος : Θεσσαλονίκη



ΜΕΤΑΦΕΡΘΗΚΑΜΕ! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΕΤΑΦΕΡΘΗΚΑΜΕ!   ΜΕΤΑΦΕΡΘΗΚΑΜΕ! EmptyΚυρ Δεκ 18, 2011 9:44 am

πρέπει να κάνετε ξανά εγραφή
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Trafalgar_Law
Trafalgar_Law
Nami

Posts Posts : 40
Φύλλο Φύλλο : Άντρας
Ηλικία Ηλικία : 31
Τόπος Τόπος : Αθήνα
Σχόλια Σχόλια : Μπραβο παιδια οτι και να πω θα ειναι λιγο ΜΕΤΑΦΕΡΘΗΚΑΜΕ! 3759720420



ΜΕΤΑΦΕΡΘΗΚΑΜΕ! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΕΤΑΦΕΡΘΗΚΑΜΕ!   ΜΕΤΑΦΕΡΘΗΚΑΜΕ! EmptyΔευ Δεκ 19, 2011 9:40 am

Μπράβω παρα πολυ καλο FORUM και παλλη πολυ καλο
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

mariastrous1
mariastrous1
Usopp

Posts Posts : 64
Φύλλο Φύλλο : Θηλυκό
Ηλικία Ηλικία : 34
Τόπος Τόπος : ΣΤΡΟΥΣΙ



ΜΕΤΑΦΕΡΘΗΚΑΜΕ! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΕΤΑΦΕΡΘΗΚΑΜΕ!   ΜΕΤΑΦΕΡΘΗΚΑΜΕ! EmptyΤρι Δεκ 20, 2011 9:24 am

δεν μου εχει ερθει ακομα το e-mail για να μπω μεσα. απ το πρωι ΜΕΤΑΦΕΡΘΗΚΑΜΕ! 3040868389
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

leki
avatar
Chopper

Posts Posts : 4



ΜΕΤΑΦΕΡΘΗΚΑΜΕ! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΕΤΑΦΕΡΘΗΚΑΜΕ!   ΜΕΤΑΦΕΡΘΗΚΑΜΕ! EmptyΤρι Δεκ 20, 2011 11:12 am

το καινουργιο καποιος το εκλεψε!!!! :O
AAAAAA τι κανουμε τωρα????
παω να μπω και βγαζει αυτο... http://securesignupoffers.net/b/
και αλλαζει το b με a με c και παει λεγοντας .... :(
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Monkey D Luffy
avatar
Chopper

Posts Posts : 1



ΜΕΤΑΦΕΡΘΗΚΑΜΕ! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΕΤΑΦΕΡΘΗΚΑΜΕ!   ΜΕΤΑΦΕΡΘΗΚΑΜΕ! EmptyΤρι Δεκ 20, 2011 11:15 am

Μάγκες και τώρα τι κάνουμε?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

carlitoacab
carlitoacab
Chopper

Posts Posts : 2



ΜΕΤΑΦΕΡΘΗΚΑΜΕ! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΕΤΑΦΕΡΘΗΚΑΜΕ!   ΜΕΤΑΦΕΡΘΗΚΑΜΕ! EmptyΤρι Δεκ 20, 2011 12:29 pm

kapoios to eklepse...? kai ti kanoume twra?










Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Epsilon
Epsilon
Joker Team

Posts Posts : 905
Φύλλο Φύλλο : Θηλυκό
Ηλικία Ηλικία : 34
Τόπος Τόπος : Florian Triangle
Σχόλια Σχόλια : My name is L1


https://opgreekforum.forumgreek.com


ΜΕΤΑΦΕΡΘΗΚΑΜΕ! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΕΤΑΦΕΡΘΗΚΑΜΕ!   ΜΕΤΑΦΕΡΘΗΚΑΜΕ! EmptyΤρι Δεκ 20, 2011 12:43 pm

ΜΗ γράφετε ότι να 'ναι σας παρακαλώ.
ΚΑΝΕΙΣ δεν έκλεψε το site, απλά ο server είναι εκτός για λίγο χρονικό διάστημα. Επικοινώνησα μαζί τους και θα διορθωθεί το πρόβλημα.

Επαναλαμβάνω, ΜΗ γράφετε ότι σας κατέβει, όπως ότι κάποιος το έκλεψε κτλ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Gangster
Gangster
Moderator

Posts Posts : 323
Φύλλο Φύλλο : Άντρας
Ηλικία Ηλικία : 30
Τόπος Τόπος : Θεσσαλονίκη



ΜΕΤΑΦΕΡΘΗΚΑΜΕ! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΕΤΑΦΕΡΘΗΚΑΜΕ!   ΜΕΤΑΦΕΡΘΗΚΑΜΕ! EmptyΤρι Δεκ 20, 2011 1:01 pm

επίσης απαγορεύονται τα greeklish carlitoacab
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

bizilas
bizilas
Nami

Posts Posts : 32
Φύλλο Φύλλο : Άντρας
Ηλικία Ηλικία : 34
Τόπος Τόπος : Αθηνα



ΜΕΤΑΦΕΡΘΗΚΑΜΕ! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΕΤΑΦΕΡΘΗΚΑΜΕ!   ΜΕΤΑΦΕΡΘΗΚΑΜΕ! EmptyΤρι Δεκ 20, 2011 1:37 pm

Εγω ποτε δεν καταλαβα τον λογο που μεταφερθηκατε.Απο την εναρξη του καινουργιου σιτε 2 μερες τωρα σχεδον τιποτα δεν λειτουργουσε σωστα η τουλαχιστον οπως επρεπε ,στην αρχη ελεγα οκ ειναι καινουργιο λογικο ειναι να εχει ακομα μικροπροβληματα αλλα και στην συνεχεια δεν εβλεπα καποια βελτιωση,ενω αυτο παλι ακομα και τωρα που ειναι εγκαταλελειμενο λειτουργει σχεδον αψογα.Ελπιζω να ειναι ονλινε συντομα και να λυθουν τα οποια προβληματα υπαρχουν.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Epsilon
Epsilon
Joker Team

Posts Posts : 905
Φύλλο Φύλλο : Θηλυκό
Ηλικία Ηλικία : 34
Τόπος Τόπος : Florian Triangle
Σχόλια Σχόλια : My name is L1


https://opgreekforum.forumgreek.com


ΜΕΤΑΦΕΡΘΗΚΑΜΕ! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΕΤΑΦΕΡΘΗΚΑΜΕ!   ΜΕΤΑΦΕΡΘΗΚΑΜΕ! EmptyΤρι Δεκ 20, 2011 1:56 pm

bizilas δε μ' αρέσει να δυσφημίζω τις διάφορες εταιρίες για οτιδήποτε, γι' αυτό και δε θέλω να αναφερθώ στους λόγους για τους οποίους αποφάσισα να κάνω τη μεταφορά.
Πάντως δεν ξύπνησα μη έχοντας τι να κάνω και αποφάσισα ότι για να σκοτώσω την ώρα μου θα αλλάξω site.

Υπόψην ότι εδώ και 2 μέρες δουλεύω ασταμάτητα για να λειτουργήσουν όλα σωστά και όσο να πεις, 2 μέρες πέρασαν μόνο, λογικό είναι να προκύψει το οτιδήποτε.

Αύριο θα είναι σίγουρα Online και θα προσπαθήσω τουλάχιστον ως το νέο έτος να έχω λύσει όλα τα προβλήματα.

Σας καταλαβαίνω και σας, τα επεισόδια σας ενδιαφέρει να βλέπετε, οπότε δε σας πολυνοιάζει αν είναι σε αυτό το site ή σε άλλο. Και λογικό είναι μέχρι ενός σημείου.
Πάντως έχε κατά νου ότι ότι αλλαγή κάνω, την κάνω για βελτίωση, όχι για να σας δυσκολεύω τη ζωή. ΜΕΤΑΦΕΡΘΗΚΑΜΕ! 3268751438

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

bizilas
bizilas
Nami

Posts Posts : 32
Φύλλο Φύλλο : Άντρας
Ηλικία Ηλικία : 34
Τόπος Τόπος : Αθηνα



ΜΕΤΑΦΕΡΘΗΚΑΜΕ! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΕΤΑΦΕΡΘΗΚΑΜΕ!   ΜΕΤΑΦΕΡΘΗΚΑΜΕ! EmptyΤρι Δεκ 20, 2011 2:05 pm

Εγω ποτε δεν ειπα να αναρτησεις εδω επεισοδιο.Σεβομαι απολυτα αυτο που λες για την δουλεια που κανεις,απλα ειπα την αποψη μου οτι δεν μου φαινεται λογικο το να αλλαξετε σιτε απο την στιγμη που το παρων διχνει να ειναι οκ.Εσυ παντως ξερεις σιγουρα καλυτερα απο εμενα και απο οποιονδηποτε αλλο,αυτα και συγγνωμη για το υφος. ΜΕΤΑΦΕΡΘΗΚΑΜΕ! 4209083858
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

size150
size150
Usopp

Posts Posts : 76
Φύλλο Φύλλο : Άντρας
Ηλικία Ηλικία : 29
Τόπος Τόπος : Ναξος
Χιούμορ Χιούμορ : Αφθονο γελιο



ΜΕΤΑΦΕΡΘΗΚΑΜΕ! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΕΤΑΦΕΡΘΗΚΑΜΕ!   ΜΕΤΑΦΕΡΘΗΚΑΜΕ! EmptyΤρι Δεκ 20, 2011 3:03 pm

Παιδια πρεπει να κατανοησουμε τη Ελενα και να σκεφτουμε και εμεις λιγο ποιο λογικα και οχι προς στο συμφερο μας και αμα δεν ανεβηκε νεο εποισοδιο σημερα θα ανεβει αυριο και αν εχει και κεφια και δυο για αυτο ας τους αφησουμε λιγο να σκεφτουν τι να κανουμε και να μην τους ενοχλουμε αλλο
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

nik13
nik13
Nami

Posts Posts : 37
Φύλλο Φύλλο : Άντρας
Ηλικία Ηλικία : 32
Τόπος Τόπος : Γουδι(ΑΘΗΝΑ)



ΜΕΤΑΦΕΡΘΗΚΑΜΕ! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΕΤΑΦΕΡΘΗΚΑΜΕ!   ΜΕΤΑΦΕΡΘΗΚΑΜΕ! EmptyΤρι Δεκ 20, 2011 3:29 pm

size150 έγραψε:
Παιδια πρεπει να κατανοησουμε τη Ελενα και να σκεφτουμε και εμεις λιγο ποιο λογικα και οχι προς στο συμφερο μας και αμα δεν ανεβηκε νεο εποισοδιο σημερα θα ανεβει αυριο και αν εχει και κεφια και δυο για αυτο ας τους αφησουμε λιγο να σκεφτουν τι να κανουμε και να μην τους ενοχλουμε αλλο

καλα εσυ δεν παιζεσαι...!!!!

Μαγκες ειλικρινα συμφωνω με τον Βιζιλας!!!Και αναγνωριζουμε την δουλεια σου Λενα λεγωντας αυτο διοτι το προηγουμενο site δουλευει αψογα!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

andreassnake
andreassnake
Chopper

Posts Posts : 8
Φύλλο Φύλλο : Άντρας
Ηλικία Ηλικία : 32



ΜΕΤΑΦΕΡΘΗΚΑΜΕ! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΕΤΑΦΕΡΘΗΚΑΜΕ!   ΜΕΤΑΦΕΡΘΗΚΑΜΕ! EmptyΤρι Δεκ 20, 2011 4:11 pm

nik13 έγραψε:
size150 έγραψε:
Παιδια πρεπει να κατανοησουμε τη Ελενα και να σκεφτουμε και εμεις λιγο ποιο λογικα και οχι προς στο συμφερο μας και αμα δεν ανεβηκε νεο εποισοδιο σημερα θα ανεβει αυριο και αν εχει και κεφια και δυο για αυτο ας τους αφησουμε λιγο να σκεφτουν τι να κανουμε και να μην τους ενοχλουμε αλλο

καλα εσυ δεν παιζεσαι...!!!!

Μαγκες ειλικρινα συμφωνω με τον Βιζιλας!!!Και αναγνωριζουμε την δουλεια σου Λενα λεγωντας αυτο διοτι το προηγουμενο site δουλευει αψογα!!!!


μαγκες τζαμπα μαλωνετε....
οτι ειναι να γινει θα γινει....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Epsilon
Epsilon
Joker Team

Posts Posts : 905
Φύλλο Φύλλο : Θηλυκό
Ηλικία Ηλικία : 34
Τόπος Τόπος : Florian Triangle
Σχόλια Σχόλια : My name is L1


https://opgreekforum.forumgreek.com


ΜΕΤΑΦΕΡΘΗΚΑΜΕ! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΕΤΑΦΕΡΘΗΚΑΜΕ!   ΜΕΤΑΦΕΡΘΗΚΑΜΕ! EmptyΤρι Δεκ 20, 2011 4:18 pm

bizilas έγραψε:
Εγω ποτε δεν ειπα να αναρτησεις εδω επεισοδιο.Σεβομαι απολυτα αυτο που λες για την δουλεια που κανεις,απλα ειπα την αποψη μου οτι δεν μου φαινεται λογικο το να αλλαξετε σιτε απο την στιγμη που το παρων διχνει να ειναι οκ.Εσυ παντως ξερεις σιγουρα καλυτερα απο εμενα και απο οποιονδηποτε αλλο,αυτα και συγγνωμη για το υφος. ΜΕΤΑΦΕΡΘΗΚΑΜΕ! 4209083858

Είπαμε, μη ζητατε συγνώμη επειδή εκφράσατε την άποψή σας, δε δαγκώνω άλλωστε.


Αχ, το άτιμο, δουλεύει αψογα ε? ΜΕΤΑΦΕΡΘΗΚΑΜΕ! 3268751438

Τέλος πάντων παιδιά, τα πολλά λόγια είναι φτώχια (χαζή παροιμία - δεν την εφαρμόζω ποτέ), οπότε απλά ζητώ καταννόηση και υπομονή.
Προσπαθώ για το καλύτερο, πραγματικά....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

mpilias2011
mpilias2011
Seeders

Posts Posts : 28
Φύλλο Φύλλο : Άντρας
Ηλικία Ηλικία : 37
Τόπος Τόπος : χαλκηδα
Χιούμορ Χιούμορ : αναλόγως



ΜΕΤΑΦΕΡΘΗΚΑΜΕ! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΕΤΑΦΕΡΘΗΚΑΜΕ!   ΜΕΤΑΦΕΡΘΗΚΑΜΕ! EmptyΤρι Δεκ 20, 2011 9:44 pm

εμένα μου αρέσει και το καινούριο αλλά και το παλιό.
Η Ελενα κάποιο λόγω θα είχε για να αλλάξει δεν είναι και εύκολο να αλλάξει από τι μια στιγμή στην άλλη λογικό είναι να έχει κάποια προβλήματα το καινούριο να λέμε και ευχαριστώ που υπαρχή η Ελενα και η συνεργάτες της αλλιώς δεν θα βλέπαμε το αγαπημένο μας Anime με υπότιτλους ούτε σε δέκα ζωές και αντί να παραπονούμαστε να την στηρίζουμε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

lans
lans
Nami

Posts Posts : 41
Φύλλο Φύλλο : Άντρας
Ηλικία Ηλικία : 37
Τόπος Τόπος : Athens
Χιούμορ Χιούμορ : Skataaaa...



ΜΕΤΑΦΕΡΘΗΚΑΜΕ! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΕΤΑΦΕΡΘΗΚΑΜΕ!   ΜΕΤΑΦΕΡΘΗΚΑΜΕ! EmptyΤετ Δεκ 21, 2011 12:11 am

Sorry για το Off-Topic, αλλα εχω κανει εγγραφη στο καινούργιο με το ιδιο user αλλα δεν μου εχει ερθει ακομα το μαιλ επιβεβαίωσης (απο εχθες).
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

leki
avatar
Chopper

Posts Posts : 4



ΜΕΤΑΦΕΡΘΗΚΑΜΕ! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΕΤΑΦΕΡΘΗΚΑΜΕ!   ΜΕΤΑΦΕΡΘΗΚΑΜΕ! EmptyΤετ Δεκ 21, 2011 12:39 am

Εγω χαιρομαι που τελικα δεν κλαπηκε ...... :D
και υποσχομαι να μην το ξαναπω ..... :p
και ας το ξανα κλεψουν!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Sogeking
Sogeking
Brook

Posts Posts : 128
Φύλλο Φύλλο : Άντρας
Ηλικία Ηλικία : 32
Τόπος Τόπος : Grand Line



ΜΕΤΑΦΕΡΘΗΚΑΜΕ! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΕΤΑΦΕΡΘΗΚΑΜΕ!   ΜΕΤΑΦΕΡΘΗΚΑΜΕ! EmptyΤετ Δεκ 21, 2011 1:33 am

Με το καλό να διορθωθεί το πρόβλημα !! Αλλιώς η Ελενα την έχει βάψει...
Χιχιιχιχ ΜΕΤΑΦΕΡΘΗΚΑΜΕ! 3484979881 ΜΕΤΑΦΕΡΘΗΚΑΜΕ! 3484979881 ΜΕΤΑΦΕΡΘΗΚΑΜΕ! 3484979881


:P
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

fernando25
avatar
Seeders

Posts Posts : 31



ΜΕΤΑΦΕΡΘΗΚΑΜΕ! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΕΤΑΦΕΡΘΗΚΑΜΕ!   ΜΕΤΑΦΕΡΘΗΚΑΜΕ! EmptyΤετ Δεκ 21, 2011 1:54 am

Ρε παιδια αυτο εδω δουλευει αψογα επειδη ειναι ετοιμο απο μονο του.... για να φτιαξεις δικο σου φορουμ χρειαζονται αρκετα πραγματα να ξερεις και πρεπει να το κανεις μονος σου!! ΜΕΤΑΦΕΡΘΗΚΑΜΕ! 960134461
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

nikolasxg
nikolasxg
Chopper

Posts Posts : 11
Φύλλο Φύλλο : Άντρας
Ηλικία Ηλικία : 34
Τόπος Τόπος : Cyprus
Χιούμορ Χιούμορ : :) toxoume pistevw :)
Σχόλια Σχόλια : i like narutoooo, one piece, medabots and dragonball Z :)



ΜΕΤΑΦΕΡΘΗΚΑΜΕ! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΕΤΑΦΕΡΘΗΚΑΜΕ!   ΜΕΤΑΦΕΡΘΗΚΑΜΕ! EmptyΤετ Δεκ 21, 2011 4:56 am

Παιδιά την κάνως εγώ πάω για Χριστούγεννα στο χωριο μου και δεν υπάρχει net εκεί οπόταν καλή συνεχεια και καλή υπομονή ελενάκι...
καλά χριστούγεννα σε όλους!!!!
Και παιδιά αν γίνετε μην τα πρήζεται τις "Έλενας" γιορτές που είναι βγείτε έξω και γιορτάστε και αστέ τον ηλεκτρονικό υπολογιστή!!!
Έλενα και εσύ κούκλα μου κανε το διαλειμματάκι σου!!!
Χριστούγεννα είναι!!!,δεν είναι ανάγκη να χάσεις τις διακοπές σου για εμάς :)
με μεγάλη εκτίμηση προς όλους...
Nikolasxg
.
...>>>>>
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

nik13
nik13
Nami

Posts Posts : 37
Φύλλο Φύλλο : Άντρας
Ηλικία Ηλικία : 32
Τόπος Τόπος : Γουδι(ΑΘΗΝΑ)



ΜΕΤΑΦΕΡΘΗΚΑΜΕ! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΕΤΑΦΕΡΘΗΚΑΜΕ!   ΜΕΤΑΦΕΡΘΗΚΑΜΕ! EmptyΤετ Δεκ 21, 2011 5:46 am

nikolasxg έγραψε:
Παιδιά την κάνως εγώ πάω για Χριστούγεννα στο χωριο μου και δεν υπάρχει net εκεί οπόταν καλή συνεχεια και καλή υπομονή ελενάκι...
καλά χριστούγεννα σε όλους!!!!
Και παιδιά αν γίνετε μην τα πρήζεται τις "Έλενας" γιορτές που είναι βγείτε έξω και γιορτάστε και αστέ τον ηλεκτρονικό υπολογιστή!!!
Έλενα και εσύ κούκλα μου κανε το διαλειμματάκι σου!!!
Χριστούγεννα είναι!!!,δεν είναι ανάγκη να χάσεις τις διακοπές σου για εμάς :)
με μεγάλη εκτίμηση προς όλους...
Nikolasxg
.
...>>>>>

Δεν ξερω τι φταιει...!!!Ισως που εβρεχε 2 μερες σερι....?Ποιος ξερει τεσπα :) Πλακα κανω καλα χριστουγεννα man!!Τωρα καθε βραδυ ειναι για τσιγαρακι μπυρα και one piece αλλιως πως θα σκοτωσουμε τα χαραματα μας!!!Αυτα Καλα Χριστουγεννα σε ολους και πολλα φιλια στην Ομαδαρα μας και κυριως στο Λενακι!!! ΜΕΤΑΦΕΡΘΗΚΑΜΕ! 3570611499 ΜΕΤΑΦΕΡΘΗΚΑΜΕ! 3570611499
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Epsilon
Epsilon
Joker Team

Posts Posts : 905
Φύλλο Φύλλο : Θηλυκό
Ηλικία Ηλικία : 34
Τόπος Τόπος : Florian Triangle
Σχόλια Σχόλια : My name is L1


https://opgreekforum.forumgreek.com


ΜΕΤΑΦΕΡΘΗΚΑΜΕ! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΕΤΑΦΕΡΘΗΚΑΜΕ!   ΜΕΤΑΦΕΡΘΗΚΑΜΕ! EmptyΤετ Δεκ 21, 2011 7:27 am

Και μιας και ο server δε λέει να μας κάνει τη χάρη, λέω να ακολουθήσω τη συμβουλή του παλικαριού 2 ποστ παραπάνω!


Είχα σκεφτεί να πάρω αργότερα το "ρεπό", αλλά μιας και ήρθαν έτσι τα πράγματα, φαίνεται ότι θα κάνω διακοπές νωρίτερα!!

ΑΝΑΚΟΙΝΩΝΩ ΛΟΙΠΟΝ ΟΤΙ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΤΙΣ 31 ΤΟΥ ΜΗΝΟΣ, ΔΕ ΘΑ ΑΝΕΒΑΣΩ ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ.

Θα ασχοληθώ αποκλειστικά με το νέο site και με το να επιλύσω ότι προβλήματα έχουν δημιουργηθεί.


ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΚΑΙ ΚΑΛΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΠΑΙΔΙΑ!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

CaTDoG
CaTDoG
Nami

Posts Posts : 23
Φύλλο Φύλλο : Άντρας
Ηλικία Ηλικία : 29
Τόπος Τόπος : Skypiea...
Χιούμορ Χιούμορ : Hmm....
Σχόλια Σχόλια :
- I'm Roger!!! This is a fateful meeting Rayleigh!! How about overturning the world together with me!!?
- The world? Hahaha, who the hell are you, anyway? Go run off somewhere else!!!



ΜΕΤΑΦΕΡΘΗΚΑΜΕ! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΕΤΑΦΕΡΘΗΚΑΜΕ!   ΜΕΤΑΦΕΡΘΗΚΑΜΕ! EmptyΤετ Δεκ 21, 2011 9:08 am

Επίσης! Καλά Χριστούγεννα και καλές διακοπές σε όλους..!!! ΜΕΤΑΦΕΡΘΗΚΑΜΕ! 3708057705
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eatos
Eatos
Joker Team

Posts Posts : 156
Φύλλο Φύλλο : Άντρας
Ηλικία Ηλικία : 28
Τόπος Τόπος : West Blue
Χιούμορ Χιούμορ : Έγινα λαστιχένιο μπαλόνι! xD



ΜΕΤΑΦΕΡΘΗΚΑΜΕ! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΕΤΑΦΕΡΘΗΚΑΜΕ!   ΜΕΤΑΦΕΡΘΗΚΑΜΕ! EmptyΤετ Δεκ 21, 2011 9:34 am

Έλενα το πρώτο μου post σε αυτό το forum ήταν:

Παράθεση :
Γιατί ρε παιδιά στη forumotion? Αν ήθελα να φτιάξω forum θα ήταν η τελευταία μου επιλογή... Φτιάξτε το με phpBB για ασφάλεια και σιγουριά. Βρείτε και ένα καλό hosting website (byethost για αρχή που είναι και δωρεάν), και είστε έτοιμοι! Έχω προσωπική εμπειρία με τη forumotion που μου έδωσε τη χειρότερη εικόνα γι' αυτήν...

Δε θέλω να σε τρομάξω αλλά αν συνέχιζες με τη forumotion θα έβλεπες και αυτά που έπαθα κι εγώ... (δε θέλω να πω λεπτομέρειες εδώ)

btw: Έχω basic webhosting package στην DnHost για ένα χρόνο. Μου το έδωσαν free πριν λίγες μέρες και δε νομίζω ότι το χρειάζομαι... Μήπως το θες? (Δεν το έχω ενεργοποιήσει ακόμα)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Epsilon
Epsilon
Joker Team

Posts Posts : 905
Φύλλο Φύλλο : Θηλυκό
Ηλικία Ηλικία : 34
Τόπος Τόπος : Florian Triangle
Σχόλια Σχόλια : My name is L1


https://opgreekforum.forumgreek.com


ΜΕΤΑΦΕΡΘΗΚΑΜΕ! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΕΤΑΦΕΡΘΗΚΑΜΕ!   ΜΕΤΑΦΕΡΘΗΚΑΜΕ! EmptyΤετ Δεκ 21, 2011 10:00 am

Eatos έγραψε:
Έλενα το πρώτο μου post σε αυτό το forum ήταν:

Παράθεση :
Γιατί ρε παιδιά στη forumotion? Αν ήθελα να φτιάξω forum θα ήταν η τελευταία μου επιλογή... Φτιάξτε το με phpBB για ασφάλεια και σιγουριά. Βρείτε και ένα καλό hosting website (byethost για αρχή που είναι και δωρεάν), και είστε έτοιμοι! Έχω προσωπική εμπειρία με τη forumotion που μου έδωσε τη χειρότερη εικόνα γι' αυτήν...

Δε θέλω να σε τρομάξω αλλά αν συνέχιζες με τη forumotion θα έβλεπες και αυτά που έπαθα κι εγώ... (δε θέλω να πω λεπτομέρειες εδώ)

btw: Έχω basic webhosting package στην DnHost για ένα χρόνο. Μου το έδωσαν free πριν λίγες μέρες και δε νομίζω ότι το χρειάζομαι... Μήπως το θες? (Δεν το έχω ενεργοποιήσει ακόμα)

Αν δεν το χρειάζεσαι, θα μου ήταν αρκετά χρήσιμο!
Στείλε ένα pm με το τι περίπου περιλαμβάνει, μιας και αυτή τη στιγμή ψάχνω για κάποιον hoster επί πληρωμή.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

nikolasxp
nikolasxp
Seeders

Posts Posts : 50
Φύλλο Φύλλο : Άντρας
Ηλικία Ηλικία : 31
Τόπος Τόπος : μεσολλογη



ΜΕΤΑΦΕΡΘΗΚΑΜΕ! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΕΤΑΦΕΡΘΗΚΑΜΕ!   ΜΕΤΑΦΕΡΘΗΚΑΜΕ! EmptyΤετ Δεκ 21, 2011 12:44 pm

Καλά Χριστούγεννα και καλές διακοπές σε όλους..!!! ΜΕΤΑΦΕΡΘΗΚΑΜΕ! 3708057705 ΜΕΤΑΦΕΡΘΗΚΑΜΕ! 1440033966
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

MrNightmare
avatar
Chopper

Posts Posts : 1



ΜΕΤΑΦΕΡΘΗΚΑΜΕ! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΕΤΑΦΕΡΘΗΚΑΜΕ!   ΜΕΤΑΦΕΡΘΗΚΑΜΕ! EmptyΠεμ Δεκ 22, 2011 3:37 am

Όταν πας να κανείς εγγραφη βγάζει αυτό ... τη κάνουμε ;
ΜΕΤΑΦΕΡΘΗΚΑΜΕ! 2i1ghl1
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

ΜΕΤΑΦΕΡΘΗΚΑΜΕ!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
One Piece Greek Forum - Joker Fansubs :: ΝΕΑ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ-